Piatok, 24. máj 2024

Juraj Mikúš pokračuje vo Zvolene

TASR TASR 29.06.2021

 Úradujúci slovenský hokejový majster HKM Zvolen podpísal novú zmluvu s útočníkom Jurajom Mikúšom. Tridsaťštyriročný útočník prišiel do Zvolena v januári 2020. V predčasne ukončenom ročníku odohral 14 zápasov. V uplynulej sezóne nazbieral v 60 dueloch 49 bodov za 20 gólov a 29 asistencií.
      
V minulej sezóne tu bola výborná partia aj trénerský štáb, čo tiež malo vplyv ma moje rozhodovanie. Už len z tohto pohľadu by bolo ťažké zmeniť pôsobisko. Zvolen má svoje plusy, zvykol som si tu, a preto som iné kluby veľmi neriešil. Čakal som, či sa dohodneme so zvolenskými funkcionármi a hoci sa rokovania trošku naťahovali, dospeli sme k dohode, za čo som rád,” povedal Mikúš.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera