Sobota, 25. máj 2024

Jurčo z Vegas späť na farmu

TASR TASR 21.04.2021

Vedenie tímu hokejovej NHL Vegas Golden Knights poslalo slovenského útočníka Tomáša Jurča na farmu do tímu Henderson Silver Knighs v AHL.
      
Dvadsaťosemročný Jurčo nastúpil v tejto sezóne za “zlatých rytierov” na 6 zápasov, v ktorých zaznamenal jednu asistenciu. Šancu dostal po tom, ako sa zranili Keegan Kolesar a Reilly Smith.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera