Piatok, 28. jún 2024

Kajakárky do 23 rokov vybojovali v hliadke strieborné medaily

TASR TASR 06.07.2021

Slovenská ženská hliadka vodných slalomárok do 23 rokov získala na MSJ v slovinskom Tacene strieborné medaily. Slovenské kajakárky Soňa Stanovská, Michaela Haššová a Kristína Ďurecová zaostali za víťaznými Francúzkami o 3,15 sekundy. Slovenky zajazdili čisto, Francúzky mali až 4 trestné sekundy, ale napokon im to stačilo na triumf. Na treťom mieste skončila hliadka Nemecka.
      
V juniorskej hliadke kajakárok skončili Slovenky (Zuzana Paňková, Ivana Chlebová, Amy Mary Ryanová) šieste. Vo svojej jazde nazbierali 12 trestných sekúnd a napokon finišovali so stratou 19,65 sekundy na víťazné Nemky.
      
V kajakárskej hliadke mužov U23 skončili Slováci v zložení Adam Gonšenica, Peter Mráz, Matej Blaščík na 8. mieste, zvíťazili Česi.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera