Sobota, 25. máj 2024

Kane dostal ocenenie pre najlepšieho futbalistu pôsobiaceho v Londýne

TASR TASR 28.04.2021

Útočník Tottenhamu Harry Kane dostal ocenenie pre najlepšieho hráča Premier League pôsobiaceho v Londýne. Medzi päticou kandidátov na cenu bol pritom aj český stredopoliar West Hamu Tomáš Souček.
      
Kane v prebiehajúcej sezóne zaznamenal 21 gólov a 13 asistencií. Cenu pre najlepšieho mladého hráča pôsobiaceho v Londýne dostal Bukayo Saka z Arsenalu, gólom roka sa stal zásah Erika Lamelu z Tottenhamu zo zápasu proti Arsenalu. Ocenenie pre najlepšieho trénera si prevzal David Moyes z West Hamu. Informáciu zverejnil Sky Sports.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera