Sobota, 18. máj 2024

Kane vraj chce opustiť Tottenham, klub to nebude komentovať

TASR TASR 18.05.2021

Anglický futbalový klub Tottenham Hotspur by mohol od budúcej sezóny prísť o hviezdneho útočníka Harryho Kanea. Podľa informácie portálu Sky Sports vyjadril kapitán Anglicka túžbu opustiť po 12 rokoch klub zo severu Londýna.
      
Dvadsaťsedemročný kanonier je vraj nespokojný s progresom Tottenhamu v tejto sezóne. Rád by vyriešil svoju budúcnosť ešte pred štartom EURO 2020 (11. júna). Kane má so Spurs ešte tri roky platnú zmluvu a klub sa odmietol zatiahnuť do debaty o jeho odchode. “Nebudeme niečo podobné teraz komentovať. Sústredíme sa iba na to, aby sme sezónu skončili čo najlepšie,” citovala agentúra AFP slová hovorcu klubu.
      
Záujemcov o osvedčeného lídra a produktívneho futbalistu je neúrekom. Podľa zdroja by ho chceli majstrovský Manchester City, Manchester United, aj aktuálny finalista Ligy majstrov Chelsea Londýn. V tejto sezóne dal Kane vo všetkých súťažiach 32 gólov. Je klubovým odchovancom a v 334 dueloch v drese Tottenhamu strelil 220 gólov. Z klubov mimo Anglicka prejavili o jeho služby záujem Real Madrid či Paríž St. Germain.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera