Sobota, 25. máj 2024

Kladivár Lomnický skončil siedmy na mítingu v Eugene

TASR TASR 25.04.2021

Slovenský kladivár Marcel Lomnický vstúpil do olympijskej sezóny 7. miestom a výkonom 74,87 m na mítingu USATF Grand Prix v americkom Eugene.
      
Tridsaťtriročný kladivár dosiahol svoj najlepší výkon v poslednom pokuse, predtým hodil postupne 73,92, 73,25, 73,73, 73,83 a 72,99 m. Limit na OH v Tokiu je 77,50 m.
      
Cítil som sa fajn, aj na podmienky sme mali šťastie, keďže pred mužským kladivom prestalo pršať a vrhačský kruh sa vôbec nešmýkal. Vstup do sezóny hodnotím pozitívne, aj keď som celkom nepredviedol to, na čo mám. Na druhej strane som však ani nepohorel. Bojoval som trochu s technikou, ale tento problém by sa mal odstrániť v ďalších štartoch,” povedal Lomnický na oficiálnej stránke Slovenského atletického zväzu (SAZ).

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera