Nedeľa, 19. máj 2024

Kloppovi sa nepáči elitárska Superliga: “Mám rád súťaživosť”

TASR TASR 20.04.2021

Anglický futbalový klub FC Liverpool patrí medzi dvanásť zakladajúcich členov Európskej Superligy (ESL), no ich tréner Jürgen Klopp z novej súťaže nie je nadšený. Nepáči sa mu elitársky charakter ligy, ktorý potiera súťažnú podstatu futbalu.
      
Môj názor sa nezmenil. Ani ľuďom sa to nepáči, čo chápem, ale viac k tomu nemôžem povedať, pretože sme sa na tom nepodieľali, ja ani hráči. Vôbec sme o tom nevedeli, ale musíme to akceptovať a počkať, ako sa to vyvinie,” citovala Kloppa agentúra DPA.

Podľa Kloppa však uzavretej súťaži bude chýbať súťaživosť, ako príklad uviedol situáciu v Premier League: “Na futbale mám rád konkurenciu. Pozrite sa na West Ham, ktorý bojuje o Ligu majstrov. Hoci nechcem, aby sa tam dostali na úkor nás, ale páči sa mi, že majú šancu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera