Sobota, 25. máj 2024

Kobeho Bryanta uvedú do Siene Slávy 15. mája, reč prednesie Michael Jordan

TASR TASR 16.04.2021

Jeden z najlepších basketbalistov histórie Michael Jordan prednesie reč na počesť Kobeho Bryanta počas jeho uvedenia do Siene slávy. Ceremóniu pre pandémiu koronavírusu odložili o rok, konať sa bude 15. mája.
      
Jordan už predniesol reč na smútočnom obrade legendárneho hráča Los Angeles Lakers, ktorý tragicky zahynul pri páde helikoptéry minulý rok v januári. “Keď som ho stretol, chcel som byť jeho najlepším starším bratom,” povedal vtedy Jordan, ktorého Bryant nahradil v pozícii jedného z najpopulárnejších a najúspešnejších hráčov NBA.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera