Piatok, 24. máj 2024

Kouč Gattuso možno skončí vo Fiorentine iba tri týždne po vymenovaní

TASR TASR 17.06.2021

Gennaro Gattuso možno ukončí spoluprácu s talianskym futbalovým klubom AC Fiorentina iba tri týždne po svojom vymenovaní za nového trénera. Podľa talianskych médií sa s vedením nezhodol na prestupovej stratégii.
      
Gattuso sa koncom mája dohodol s toskánskym klubom na dvojročnej zmluve a kormidla sa mal ujať 1. júla. Kameňom úrazu na jeho novom pôsobisku sa stali rokovania o možných príchodoch stredopoliara Sergia Oliveiru z Porta a krídelníka Valencie Goncala Guedesa.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera