Nedeľa, 19. máj 2024

Kovalík do finále kvalifikácie v Cagliari, Kližan v Marbelle neuspel

TASR TASR 04.04.2021

Slovenský tenista Jozef Kovalík postúpil do finále kvalifikácie turnaja ATP v Cagliari. V nedeľnom zápase 1. kola zdolal ako najvyššie nasadený Maleka Jaziriho z Tuniska 6:3, 6:1.

Nedarilo sa Martinovi Kližanovi, ktorý nepostúpil do finále kvalifikácie v Marbelle, keď prehral s domácim Carlosom Gomezom-Herrerom 4:6 a 1:6. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera