Piatok, 12. apríl 2024

Kučová sa prebojovala do 2. kola turnaja WTA v Hamburgu

TASR TASR 07.07.2021

Slovenská tenistka Kristína Kučová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Hamburgu. V úvodnom kole zdolala v stredu Nemku Monu Barthelovú v dvoch setoch 6:3, 7:6 (4). Jej ďalšou súperkou bude štvrtá nasadená Američanka Danielle Collinsová.
      
Kučová síce prehrala vo finále kvalifikácie, ale napokon sa predstavila v hlavnej súťaži v Hamburgu ako “lucky loserka”.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera