Piatok, 24. máj 2024

Kúdela sa stal najlepším obrancom českej ligy

TASR TASR 25.05.2021

Ondřej Kúdela sa stal najlepším obrancom najvyššej českej futbalovej súťaže. Informáciu sa hráč Slavie Praha dozvedel v pondelok, dva dni predtým, ako bude Európska futbalová únia (UEFA) riešiť jeho odvolanie proti desaťzápasovému trestu za rasizmus.
      
Tridsaťštyriročný Kúdela dostal v hlasovaní trénerov, kapitánov tímov a novinárov o 131 bodov viac ako jeho kolega zo stopérskej dvojice David Zima. Za najlepšieho brankára zvolili Ondřeja Kolářa zo Slavie. Víťazov ankety na ďalších postoch zverejnia v najbližších dňoch.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera