Nedeľa, 19. máj 2024

LaMarcus Aldridge musel ukončil kariéru

TASR TASR 15.04.2021

Americký basketbalista LaMarcus Aldridge z Brooklynu Nets s okamžitou platnosťou ukončil kariéru v NBA. Sedemnásobný účastník Zápasu hviezd mal v poslednej dobe problémy so srdcom, ktoré si dokonca vyžiadali hospitalizáciu. “Bolo to ťažké rozhodnutie. Pätnásť rokov bol u mňa basketbal na prvom mieste. Už sa cítim lepšie, ale tento týždeň som zažil niekoľko najstrašidelnejších okamihov v živote. Teraz budú na prvom mieste moje zdravie a rodina,” citovala ho agentúra AFP.

Tridsaťpäťročný Aldridge sa marci vykúpil zo zmluvy so San Antoniom a zamieril do Nets, kde hral po boku Jamesa Hardena, Kevina Duranta, Kyrieho Irvinga či Blakea Griffina. Dres Spurs obliekal šesť rokov. Predtým deväť rokov pôsobil v Portlande Trail Blazers. Za pätnásť ročníkov v profilige zaznamenal priemerne 19,4 bodu a 8,3 doskoku na jeden duel. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera