Sobota, 18. máj 2024

Lewandowski nedokončil tréning Bayernu

TASR TASR 13.05.2021

Poľský futbalista Robert Lewandowski nedokončil štvrtkový tréning Bayernu Mníchov. Kanonier Bavorov po 40 minútach opustil ihrisko v sprievode tímového lekára Jochena Hahneho a fyzioterapeuta Gianniho Bianchiho.
      
Lewandowski utrpel v marci počas zápasu kvalifikácie MS 2022 na pôde Andorry zranenie kolena a pauzoval tri týždne. Po návrate na trávniky sa mu strelecky opäť darí a iba jediný presný zásah ho delí od vyrovnania bundesligového rekordu Gerda Müllera, ktorý v sezóne 1970/71 vsietil 40 gólov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera