Sobota, 18. máj 2024

Liptovský Mikuláš angažoval legionárov Saliju, Ozolinša a Šepeleva

TASR TASR 02.06.2021

Vedenie extraligového klubu MHk 32 Liptovský Mikuláš angažovalo lotyšského obrancu Artursa Saliju, jeho krajana útočníka Karlisa Ozolinša a ruského obrancu Alexandra Šepeleva. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
      
Všetci traja už v minulosti pôsobili v slovenských súťažiach. Salija odohral v rokoch 2016-2019 tri sezóny v dresoch Martina, Nových Zámkov a Popradu. Člen širšieho kádra lotyšskej reprezentácie si vyskúšal aj pôsobenie v ruskej Vyššej lige, krátko hral aj v KHL. V sezóne 2020/2021 bol kapitán Liepaje v lotyšskej súťaži.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera