Utorok, 21. máj 2024

Lotyšov pustia na tribúny na MS v hokeji, ale iba zaočkovaných

TASR TASR 28.05.2021

Lotyšskí diváci sa od 1. júna môžu zúčastniť na zápasoch svetového šampionátu v Rige. Vláda vo štvrtok prijala rozhodnutie a doplnila epidemiologické a preventívne opatrenia pred šírením infekcie Covid-19. Na tribúnu sa dostanú len zaočkovaní fanúšikovia.
      
Lotyši budú musieť okrem vstupenky predložiť potvrdenie o absolvovaní oboch dávok očkovacej látky, alebo že sú už 90 dní od prvej dávky vakcíny AstraZeneca.
      
Fanúšikovia musia mať počas celého zápasu rúško a musia ho mať aj v okolí arény. Celkový počet divákov v Aréne Riga by nemal presiahnuť kapacitu 2660 ľudí, do Olympijského športového centra pustia 1058 ľudí.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera