Sobota, 18. máj 2024

Lukostreľba-ME: Baránková postúpila do štvrťfinále a je krok od Tokia

TASR TASR 03.06.2021

Slovenská reprezentantka v lukostreľbe Denisa Baránková postúpila na ME v tureckej Antalyi do štvrťfinále. Už len jeden víťazný duel ju delí od zisku olympijskej miestenky pre Slovensko.
      
V osemfinále zvíťazila Baránková v disciplíne olympijský luk nad Poľkou Magdalenou Smialkowskou 4:2. Predtým vyradila v 3. kole aj Češku Mariu Horáčkovú 6:5 po úspechu v dodatočnom sete.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera