Sobota, 25. máj 2024

Lundqvist si v tejto sezóne v NHL nezachytá

TASR TASR 11.04.2021

Švédsky hokejový brankár Henrik Lundqvist definitívne vynechá sezónu 2020/2021. Na twitteri uviedol, že nedávna lekárska kontrola preukázala zápal na srdci, ktorý si vyžiada niekoľkomesačný odpočinok.

Lundqvist pôsobil v NHL od roku 2005. Celú doterajšiu kariéru strávil v klube New York Rangers, ktorý ho draftoval v roku 2000. Pred sezónou 2020/2021 podpísal ročný kontrakt s Washingtonom Capitals. Krátko na to však informoval o problémoch so srdcom, pre ktoré absolvoval operačnú náhradu aortálnej chlopne a aortálneho koreňa. Vo februári, iba 47 dní po operácii, sa zapojil do tréningového procesu. V sezóne 2020/2021 však napokon Capitals nepomôže. (TASR, red.).

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera