Piatok, 24. máj 2024

Lyžiarka Fričová zaznamenala premiérové víťazstvo na tráve, vedie poradie SP

TASR TASR 23.06.2021

Slovenská reprezentantka v lyžovaní na tráve Nikola Fričová zaznamenala premiérové víťazstvo vo Svetovom pohári. Na podujatí v rakúskom Rettenbachu triumfovala v slalome, vďaka čomu sa dostala na čelo hodnotenia seriálu.
      
Fričová podčiarkla svoje výborné výkony v Rettenbachu tretím miestom v obrovskom slalome a šiestym v super-G. Podujatie v Rettenbachu bolo druhou zastávkou v tohtoročnom seriáli SP. Fričovej sa najviac vydaril nedeľný slalom, ktorý vyhrala. Po triumfe sa dostala nielen na čelo SP, ale vedie aj priebežné poradie v slalome.
      
V Rettenbachu štartoval medzi mužmi aj Alex Jánoška, ktorý skončil v super-G na 16. mieste. V obrovskom slalome bol 19. a slalom nedokončil. Tomáš Noris obsadil v obrovskom slalome 20. priečku, v super-G skončil na 29. mieste a slalom tiež nedokončil. Vanesa Drahovská a Adam Masár slalom a ani obrovský slalom nedokončili a v super-G neštartovali.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera