Utorok, 23. apríl 2024

Majstrovstvá Európy v malom futbale privítajú na jeseň Košice

TASR TASR 22.04.2021

Po jedenástich rokoch sa majstrovstvá Európy v malom futbale uskutočnia opäť na Slovensku. V roku 2010 hostila SR historicky prvý kontinentálny šampionát, tento raz sa EMF EURO 2021 bude konať v Košiciach od 30. októbra do 6. novembra.
      
Celý šampionát sa odohrá v priestoroch modernej košickej Steel Arény. Bojovať o titul majstrov Európy bude 24 národných tímov, ktoré žreb rozdelí do šiestich skupín. Každý tím odohrá v prvej fáze šampionátu tri zápasy a do play off postúpi najlepších 16 tímov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera