Piatok, 24. máj 2024

Manchester City si udržal kapitána, Fernandinho predĺžil zmluvu o rok

TASR TASR 22.05.2021

Vedenie Manchestru City sa dohodlo na predĺžení zmluvy s kapitánom mužstva Fernandinhom. Tridsaťšesťročný defenzívny stredopoliar si tak bude dres úradujúceho anglického majstra obliekať aj v nasledujúcej sezóne. Informovali o tom britské médiá.
      
Brazílsky veterán je kapitánom “Citizens” od minuloročného odchodu Davida Silvu. V klube pôsobí od roku 2013, predtým hrával za Šachtar Doneck. S Manchestrom vybojoval už štyri majstrovské tituly, šesťkrát sa tešil z triumfu v Ligovom pohári/EFL Cupe.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera