Sobota, 18. máj 2024

Manchester City údajne ponúka Kaneovi 16 miliónov eur za sezónu

TASR TASR 11.06.2021

Manchester City pokračuje v snahe získať anglického futbalistu Harryho Kanea. Podľa informácií talianskeho novinára Nicola Schiru na Twitteri, pripravili Citizens 27-ročnému útočníkovi päťročný kontrakt s platom 16 miliónov eur za sezónu.
      
Podľa zdroja žiada vedenie Tottenhamu Hotspur za svoju oporu 160 miliónov eur. Manchester City je údajne pripravený zaplatiť za hráča 117 miliónov. Predtým médiá zverejnili informácie, že by Kane chcel pracovať s trénerom Citizens Pepom Guardiolom. Hráč očakáva, že klub predloží ponuku, ktorá bude vyhovovať prezidentovi Tottenhamu Danielovi Levymu.
      
Kane je odchovancom Tottenhamu a v roku 2011 debutoval v jeho drese v Premier League. Má platnú zmluvu do 30. júna 2024. V sezóne 2020/2021 nastúpil na 35 ligových zápasov, strelil 23 gólov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera