Sobota, 25. máj 2024

Marinčin odohral 200. zápas v AHL

TASR TASR 03.05.2021

Slovenský hokejový obranca Martin Marinčin odohral v noci na pondelok jubilejný 200. zápas v zámorskej AHL. Nebude mať však naň pekné spomienky, jeho tím Toronto Marlies podľahol doma Belleville Senators 1:4, pričom Marinčin si pripísal iba mínusový bod a jednu strelu na bránku.

Dvadsaťdeväťročný bek nazbieral v 200 dueloch základnej časti AHL dokopy 72 bodov (15+57). Okrem Marlies si zahral v minulosti v nižšej zámorskej súťaži aj za Oklahomu City Barons, bývalú farmu Edmontonu Oilers.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera