Pondelok, 04. december 2023

Martin odstúpil z pretekov Tour de France, pri páde si poranil tvár a nohu

TASR TASR 07.07.2021

Nemecký cyklista Tony Martin nedokončí 108. ročník pretekov Tour de France. Tridsaťšesťročný veterán z tímu Jumbo-Visma odstúpil z podujatia po páde v stredajšej 11. etape, pri ktorom utrpel poranenia tváre a nohy. Z trate ho do nemocnice na vyšetrenia odviezla sanitka.
      
Martin sa zranil pri páde do hlbokej jamy. Incident sa udial v úvode kráľovskej etapy neďaleko mesta Sorgues v regióne Provensálsko. V jedenástom dni čakal na pelotón jeden z jeho vrcholov, cyklisti museli až dvakrát vyšliapať na bájny Mont Ventoux.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera