Sobota, 18. máj 2024

Mašlonka a Chalupa pokračujú v Michalovciach

TASR TASR 08.06.2021

Slovenskí hokejoví útočníci Marek Mašlonka a Samuel Chalupa budú aj v sezóne 2021/2022 pôsobiť v extraligovom klube HK Dukla Ingema Michalovce, s ktorým sa dohodli na nových kontraktoch. 

Michalovský klub v nedávnom období zverejnil 11 hráčov, s ktorými počíta pre sezónu 2021/2022. Okrem Mašlonku a Chalupu budú v útočných formáciách “líšok” aj Fín Janne Keränen, Slováci Pavol Regenda, Lukáš Lačný, Dávid Hajnik, Andrej Kukuča, Marco Halama a Jozef Tibenský. Do obrany pribudol Tomáš Bokroš a na pokračovaní spolupráce sa dohodol Vladimír Mihálik.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera