Štvrtok, 25. júl 2024

McDavid s tretím hetrikom v sezóne

TASR TASR 27.04.2021

Edmonton zvíťazil na ľade Winnipegu vysoko 6:1, kanadský kapitán Oilers Connor McDavid dosiahol tretí hetrik v sezóne a pridal aj asistenciu. Na konte tak má po 46 zápasoch už 81 kanadských bodov (28+53) a je lídrom produktivity profiligy.

výsledky:
Calgary – Montreal 1:2 (za hostí TATAR 0+1), Ottawa – Vancouver 2:1, St. Louis – Colorado 4:1, Dallas – Carolina 4:3 pp, Nashville – Florida 4:1, Winnipeg – Edmonton 1:6, Los Angeles – Anaheim 4:1, San Jose – Arizona 6:4

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera