Piatok, 24. máj 2024

McGregor má za sebou úspešnú operáciu zlomenej píšťaly

TASR TASR 13.07.2021

Írsky bojovník MMA Conor McGregor podstúpil vydarenú operáciu zlomenej píšťaly. Zranenie utrpel v závere prvého kola hlavného zápasu víkendového galavečera UFC 264 v Las Vegas, kde podľahol Dustinovi Poirierovi.
      
Tridsaťdvaročného McGregora museli z arény odniesť na nosidlách. S americkým rivalom prehral tento rok už druhýkrát, v trilógii vzájomných súbojov má bilanciu 1-2. “Operácia dopadla podľa plánu a cítim sa úžasne. Čaká na mňa šesť týždňov o barlách, potom začneme pracovať na návrate. Dustin si môže oslavovať toto nelegitímne víťazstvo, koľko chce, ale nepredviedol nič. V druhom kole by sa to ukázalo. Vrátim sa silnejší než kedykoľvek predtým, naša rivalita sa ešte neskončila,” citoval Íra portál BBC.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera