Štvrtok, 25. júl 2024

ME v kanoistike sa napokon uskutočnia v júni v Poznani

TASR TASR 26.04.2021

Majstrovstvá Európy v rýchlostnej kanoistike sa budú napokon konať v júni v Poznani. Poľské mesto zaskočilo za nemecký Duisburg, kde sa podujatie nemohlo uskutočniť pre opatrenia súvisiace s pandémiou koronavírusu.
      
Európsky šampionát je na programe 3.-6. júna. Správu priniesla oficiálna internetová stránka Európskej kanoistickej federácie (ECA).

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera