Piatok, 24. máj 2024

ME2020: White nahradil v anglickej nominácii Alexandera-Arnolda

TASR TASR 07.06.2021

Tréner anglickej reprezentácie Gareth Southgate dodatočne nominoval na futbalové EURO 2020 Bena Whitea z Brightonu. Dvadsaťtriročný obranca nahradil zraneného Trenta Alexandera-Arnolda.
      
White debutoval v reprezentačnom drese minulý týždeň v prípravnom stretnutí proti Rakúsku. Nastúpil aj v nedeľu proti Rumunsku po boku Tyronea Mingsa. “Je to pocta, cítim hrdosť. Odovzdám všetko za Anglicko,” povedal podľa agentúry DPA White.  
      
Obranca Brightonu dostal prednosť pred Benom Godfreyom z Evertonu a kapitánom Southamptonu Jamesom Wardom-Prowseom. Do užšej nominácie sa nedostali ani Jesse Lingard a Ollie Watkins. Angličania nastúpia na úvodné vystúpenie v D-skupine ME2020 v nedeľu vo Wembley proti Chorvátom.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera