Štvrtok, 25. júl 2024

Messi, Di Maria i Aguero figurujú v nominácii Argentíny na Copa America

TASR TASR 11.06.2021

Lionel Messi, Sergio Aguero či Angel di Maria figurujú v nominácii argentínskej futbalovej reprezentácie na turnaj Copa America. V kádri chýbajú obranca Juan Foyth a útočník Lucas Ocampos, ktorí boli pravidelnou súčasťou tímu, odkedy ho vedie tréner Lionel Scaloni. Argentína otvorí svoje účinkovanie v A-skupine turnaja v pondelok proti Čile, ďalej ju čakajú Uruguaj, Bolívia a Paraguaj.

      nominácia:
      brankári: Franco Armani (River Plate), Emiliano Martinez (Aston Villa), Agustin Marchesin (Porto), Juan Musso (Udinese)
      obrancovia: Gonzalo Montiel (River), Nicolas Otamendi (Benfica), German Pezzella, Lucas Martinez Quarta (obaja Fiorentina), Nicolas Tagliafico, Lisandro Martinez (obaja Ajax), Marcos Acuna (Sevilla), Cristian Romero (Atalanta), Nahuel Molina Lucero (Udinese)
      stredopoliari: Leandro Paredes, Angel Di Maria (obaja Paríž Saint-Germain), Guido Rodriguez (Betis), Giovani Lo Celso (Tottenham), Exequiel Palacios (Bayer Leverkusen), Nicolas Gonzalez (Stuttgart), Rodrigo De Paul (Udinese), Alejandro Gomez (Sevilla), Angel Correa (Atletico Madrid), Nicolas Dominguez (Bologna)
      útočníci: Lionel Messi, Sergio Aguero (obaja Barcelona), Lautaro Martinez (Inter Miláno), Joaquin Correa (Lazio), Lucas Alario (Bayer Leverkusen)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera