Piatok, 24. máj 2024

Messi poslal Argentínu do semifinále Copa America a má na dosah Peleho rekord

TASR TASR 04.07.2021

Argentínski futbalisti postúpili do semifinále Copa America. V sobotnom štvrťfinále zdolali Ekvádor hladko 3:0. V ďalšom kole sa stretnú s Kolumbiou, ktorá vyradila Uruguaj, keď v rozstrele uspela 4:2, duel skončil 0:0 po riadnom hracom čase.
      
Argentínčania vykročili za víťazstvom v 40. minúte, keď sa presadil Rodrigo De Paul. V závere zápasu pridal druhý zásah Lautaro Martinez. Na oba góly prihral Lionel Messi, ktorý v nadstavenom čase uzavrel skóre. Dosiahol svoj 76. gól v národnom tíme a na vyrovnanie juhoamerického rekordu Brazílčana Peleho mu chýba jediný zásah. “Všetci ho nasledujeme. Opäť ukázal, že je rozdielový hráč,” povedal podľa agentúry AP Lautaro Martinez o svojom kapitánovi.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera