Sobota, 25. máj 2024

Mesto Riga dostalo na propagáciu šampionátu v hokeji 83-tisíc eur

TASR TASR 27.04.2021

Poslanci Rigy na minulotýždňovom zasadnutí výboru pre finančné a administratívne záležitosti podporili spolufinancovanie MS v hokeji vo výške 83.300 tisíc eur.
      
Organizátori najskôr žiadali sumu vo výške 109.600 eur, ale napokon vybrali ekonomicky najvýhodnejšiu ponuku na výrobu bilboardov s maskotom Spikym a ďalšími produktmi. Finančné prostriedky pridelia z rezervného fondu mestskej rady. Okrem toho sa peniaze použijú na vlajky na stožiare, na stĺpy verejného osvetlenia, na veľkoformátové informačné plagáty, environmentálne dizajnové objekty a ďalšie návrhy, ktoré budú propagovať MS a Rigu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera