Piatok, 24. máj 2024

Modrič nechal otázku o pokračovaní v národnom drese otvorenú

TASR TASR 29.06.2021

Chorvátsky futbalista Luka Modrič necháva svoju budúcnosť v národnom tíme otvorenú. Tridsaťpäťročný stredopoliar Realu Madrid bol po prehre v osemfinále ME so Španielskom (3:5 pp) sklamaný a nechcel sa vyjadrovať k potenciálnemu koncu v reprezentácii.
      
Chorvátov na jeseň čaká pokračovanie kvalifikácie MS 2022, keď v H-skupine figurujú spoločne so Slovákmi. Po troch zápasoch sú na čele tabuľky o skóre pred Rusmi. “Uvidíme, čo bude. Musím si oddýchnuť a všetko premyslieť. Teraz je čas hodiť za hlavu EURO,” citovala agentúra DPA 141-násobného chorvátskeho reprezentanta.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera