Piatok, 24. máj 2024

Modrič predĺžil zmluvu s Realom Madrid do júna 2022

TASR TASR 25.05.2021

Chorvátsky futbalista Luka Modrič predĺžil o rok zmluvu s Realom Madrid. Doterajší kontrakt platil do konca júna, ale prezident klubu Florentino Perez už v apríli potvrdil, že existuje dohoda.
      
Modrič pôsobí v Reale od roku 2012, keď prestúpil z Tottenhamu. Za “biely balet” odohral celkovo 391 zápasov a strelil 28 gólov, v roku 2018 získal Zlatú loptu pre najlepšieho futbalistu planéty. Na konte má aj dva majstrovské tituly v La Lige a štyrikrát s Realom vyhral Ligu majstrov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera