Sobota, 18. máj 2024

Mourinho v piatok pricestoval do Ríma, predstavia ho ako kouča AS

TASR TASR 02.07.2021

Portugalský tréner Jose Mourinho v piatok pricestoval do Talianska. Futbalovým fanúšikom sa plánuje čoskoro oficiálne predstaviť ako nový kouč AS Rím.
      
Päťdesiatosemročný Mourinho naposledy trénoval v Serie A v roku 2010, keď priviedol Inter Miláno k treble – triumfu v Lige majstrov, Serie A i Talianskom pohári. Na lavičke AS nahradí krajana Paula Fonsecu. S Rimanmi sa po predčasnom ukončení kontraktu s Tottenhamom Hotspur dohodol na trojročnej zmluve.
      
Už sa balím. Čoskoro sa uvidíme, fanúšikovia AS Rím,” zverejnil Mourinho na sociálnej sieti ešte pred odletom do talianskej metropoly.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera