Piatok, 24. máj 2024

MS 2021: Švédi neuspeli ani v druhom zápase

TASR TASR 23.05.2021

Švédski hokejisti neuspeli ani vo svojom druhom vystúpení v “slovenskej” A-skupine MS v Rige. Po prehre s Dánmi (3:4) podľahli v nedeľu prekvapujúco aj Bielorusom 0:1 a stále čakajú na prvý bod. O jediný gól zápasu sa postaral na začiatku tretej tretiny German Nesterov. Bielorusov podržal brankár Danny Taylor, ktorý zneškodnil všetkých 32 striel favorita.
      
Švédi sa najbližšie stretnú v utorok o 19.15 SELČ so Švajčiarskom. Bielorusi, ktorí po prehre 2:5 so Slovenskom slávili v nedeľu prvý triumf na šampionáte, nastúpia už v pondelok v treťom zápase proti Česku (19.15).

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera