Nedeľa, 30. jún 2024

MS juniorov a kadetov v biatlone

TASR TASR 01.03.2021Slovenská biatlonistka Ema Kapustová nenadviazala na bronz z vytrvalostných pretekov na majstrovstvách sveta juniorov a kadetov v Obertilliachu, keď minula na ležke dva terče, na stojke jeden, čo stačilo na 30. miesto s mankom 1:41,1 min.

Ďalšia Slovenka Sára Pacerová skončila o tri priečky nižšie (+1:48,9 min), Kristína Makovýniová bola 43. a Veronika Holmiková obsadila 60. miesto.


[show_minuta_po_minute] (C) Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera