Štvrtok, 18. júl 2024

MS2021: Cehlárik vedie produktivitu po skončení základných skupín

TASR TASR 02.06.2021

Slovenský hokejový útočník Peter Cehlárik je najproduktívnejší hráč MS v Rige po zápasoch v základných skupinách. V siedmich zápasoch nazbieral 10 kanadských bodov za 4 góly a 6 asistencií, pričom pred druhým v poradí Kanaďanom Connorom Brownom má náskok vďaka vyššiemu počtu gólov.
      
V popredí individuálnych štatistík je spomedzi slovenských hráčov už iba útočník Kristián Pospíšil, ktorý je s 33 trestnými minútami druhý za Bielorusom Nikitom Komarovom.
      
V poradí strelcov je na prvom mieste 21-ročný britský objav šampionátu Liam Kirk. Strelil 7 gólov, no ďalšie už nepridá, keďže jeho tím obsadil v základnej A-skupine nepostupové 7. miesto.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera