Utorok, 27. február 2024

MS2021: Slováci odštartujú proti USA v bránke s Húskom

TASR TASR 03.06.2021

Slovenskí hokejisti nastúpia na štvrtkový štvrťfinálový duel MS v Rige proti USA (15.15 SELČ) v bránke s Adamom Húskom. Chrbát mu bude kryť Július Hudáček.
      
Do zostavy sa po jednozápasovej pauze vrátili kapitán Marek Ďaloga a útočník Marek Hrivík. Center elitnej formácie bude mať na krídlach Róberta Lantošiho a Petra Cehlárika. V prvej obrannej dvojici sa predstavia Martin Gernát a Samuel Kňažko. Informoval o tom Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) na svojej facebookovej stránke.

Zostava SR proti USA: Húska – Gernát, Kňažko, Nemec, Rosandič, Grman, Jánošík, Ďaloga, Bučko – Lantoši, Hrivík, Cehlárik – Slafkovský, Krištof, Studenič – Kelemen, Roman, Pospíšil – Liška, Sukeľ, Buc

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera