Pondelok, 22. júl 2024

MS2021: Turnaj odštartuje bez divákov, mohli by prísť od štvrťfinále

TASR TASR 12.05.2021

Hokejové majstrovstvá sveta v Rige odštartujú bez divákov na tribúnach. V stredu to uviedol prezident Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) Rene Fasel.      

V rozhovore pre švajčiarsku televíziu RTS povedal, že minimálne prvý týždeň sa bude hrať v Lotyšsku bez fanúšikov. Tí by sa však podľa Fasela mohli dostať na štadióny v priebehu turnaja, pravdepodobne vo vyraďovacej fáze. “Prekvapilo by ma, ak by tam boli počas prvého týždňa diváci. Dúfame, že by mohli prísť od štvrťfinále. Všetko závisí od vývoja pandémie koronavírusu a platných opatrení v Lotyšsku.
      

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera