Piatok, 24. máj 2024

Murray má pochybnosti, že sa ešte vráti do vrcholnej formy

TASR TASR 14.06.2021

Zraneniami sužovaný trojnásobný grandslamový víťaz Andy Murray priznal, že je nerealistické od neho očakávať návrat do vrcholnej tenisovej formy. Tridsaťštyriročný Škót sa pred nadchádzajúcim Wimbledonom plánuje rozohrať na turnaji v londýnskom Queen’s Clube.
      
Na trávnatom povrchu sa predstaví prvýkrát po troch rokoch. Jeho súperom v prvom kole bude Benoit Paire. “Cítim sa v poriadku, hoci nie perfektne. Uplynulý mesiac som trénoval dobre a konzistentne. Otázka je, či moje telo vydrží záťaž. Nemôžem momentálne povedať s istotou, že sa to stane,” povedal podľa AFP Murray.  
      
Murray po svojom druhom triumfe na Wimbledone v roku 2016 vystúpal na najvyššiu priečku rebríčka ATP, no aktuálne je až na 124. mieste. Pre problémy s bedrom a ďalšími zdravotnými komplikáciami absolvoval iba dva z uplynulých ôsmich grandslamových turnajov.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera