Piatok, 24. máj 2024

Murray zabojuje v Tokiu o tretie olympijské zlato vo dvojhre

TASR TASR 24.06.2021

Britský tenista Andy Murray zabojuje na OH 2020 V Tokiu o tretie olympijské zlato vo dvojhre. V japonskej metropole sa predstaví aj vo štvorhre, no nie po boku svojho brata Jamieho Murrayho, ale spoločne s Joeom Salisburym.
      
Murray triumfoval v singli na OH 2012 v Londýne i na OH 2016 v Riu de Janeiro po finálovom víťazstve nad Argentínčanom Juanom Martinom del Potrom. Odvtedy ho však trápia zdravotné problémy. Najbližšie sa predstaví vo Wimbledone, dvojnásobný šampión dostal od organizátorov tretieho grandslamového turnaja roka voľnú kartu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera