Sobota, 25. máj 2024

Napätie kvôli Boatengovi, Bayern Flicka do reprezentácie nepustí

TASR TASR 09.04.2021

V Bayerne Mníchov panuje po úvodnom štvrťfinálovom zápase Ligy majstrov s Parížom St. Germain napätie. Šéf nemeckého klubu Karl-Heinz Rummenigge pre denník Bild uviedol, že všetci musia ťahať za jeden koniec povrazu. Po zápase vyhlásil športový riaditeľ Hasan Salihamidžič, že klub nepredĺži kontrakt s Jeromem Boatengom. Táto správa ovplyvnila náladu v klube a tréner Hansi Flick uviedol, že sa mu toto rozhodnutie nepáči.

Rummenigge nie je spokojný s pozornosťou, ktorá sa téme venuje: “Toto sa musí skončiť. Je zbytočné, že tomu musíme permanentne venovať pozornosť a komentovať to. Bundesligu vedieme so sedembodovým náskokom a tiež máme šancu postúpiť do semifinále LM napriek domácej prehre.”

Flick má zmluvu s Bayernom do júna 2023 a je hlavný kandidát na pozíciu reprezentačného trénera Nemecka po ME 2020. Rummenigge však nedávno uviedol, že Nemecký futbalový zväz by mal robiť plány bez Flicka. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera