Sobota, 25. máj 2024

Návrat Vancouveru sa odkladá, hráči kritizujú NHLPA za tlak

TASR TASR 16.04.2021

Vedenie NHL opäť odložilo zápas Vancouveru proti Edmontonu. Duel pôvodne presunuli na noc z piatka na sobotu, no situácia v tíme Canucks po množstve pozitívnych prípadov na koronavírus ešte nie je natoľko dobrá, aby ho mohli odohrať. Vo Vancouveri malo v uplynulom období pozitívne výsledky až 22 hráčov a štyria zamestnanci klubu a Canucs nehrali zápas od 24. marca.

Hráči klubu tento týždeň vyjadrili nespokojnosť s Hráčskou asociáciou NHLPA, ktorá ich príliš rýchlo hnala k návratu. Hokejisti mali obavy z toho, že po trojtýždňovej pauze bez poriadneho tréningu by mali odohrať 19 zápasov za 31 dní. “Nebude to príliš bezpečné. Ani chalani, ktorí nemali vírus, nie sú pripravení,” uviedol útočník J. T. Miller. Informovala agentúra AFP. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera