Sobota, 25. máj 2024

NBA: Tatum dal 53 bodov a prekonal rekord Birda

TASR TASR 10.04.2021

Tím basketbalovej NBA Boston Celtics bojujúci o play off potreboval na víťazstvo proti najslabšiemu tímu ligy Minnesote predĺženie, no vyhral 145:136. Jayson Tatum si v zápase pripísal kariérne maximum 53 bodov.  

Tatum sa vo veku 22 rokov stal najmladším hráčom v dlhej histórii Celtics, ktorý prekonal hranicu 50 bodov. Doterajší rekord držal Larry Bird, ktorý to zvládol ako 26-ročný. Krídelník dal 35 bodov v druhom polčase a predĺžení a hlavnou mierou tak prispel k obratu v stretnutí.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera