Nedeľa, 19. máj 2024

Nečakané zloženie finále turnaja ATP v Miami

TASR TASR 03.04.2021

Jannik Sinner postúpil do finále dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Miami, keď ako nasadená dvadsaťjednotka vyradil sedmičku “pavúka” Roberta Bautistu Aguta 5:7, 6:4, 6:4.

V dueli o titul nastúpi proti Hubertovi Hurkaczovi, ktorý ako dvadsaťšestka podujatia vyradil štvorku Andreja Rubľova 6:3, 6:4. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera