Piatok, 24. máj 2024

Nemecký futbalista Khedira ukončí po sezóne kariéru

TASR TASR 19.05.2021

Nemecký futbalista Sami Khedira ukončí po sezóne kariéru. “Je to dosť tvrdý, ale jediný správny krok. Pätnásť rokov profesionálneho futbalu zanechalo svoje stopy,” cituje slová 34-ročného bývalého reprezentanta a spoluhráča Slováka Petra Pekaríka z Herthy BSC internetový portál kicker.de.

Stredopoliar odohral v reprezentačnom drese 77 stretnutí s bilanciou sedem gólov a v roku 2014 sa tešil z titulu majstra sveta. So Stuttgartom získal v roku 2007 národný titul.
      
O tri roky neskôr prestúpil Khedira do Realu Madrid, kde v roku 2014 zdvihol nad hlavu trofej v Lige majstrov. V rokoch 2015 až 2021 obliekal dres Juventusu Turín a v januári prestúpil do berlínskej Herthy.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera