Utorok, 27. február 2024

Nórsky talent Solberg mieri do Juventusu Turín

TASR TASR 20.07.2021

Talentovaný nórsky futbalista Elias Solberg má namierené do Juventusu Turín. Taliansky klub je blízko k angažovaniu 17-ročného pravého krídelníka, ktorý naposledy hrával za akadémiu klubu Ullensaker/Kisa.
      
Je stopercentne pripravený na novú futbalovú kapitolu. Hrávať by mal v tíme do 23 rokov, ktorý pôsobí v Serii C. Tretia najvyššia talianska súťaž poskytuje záruku, že v mladom veku bude napredovať. To je pre neho alfa a omega,” povedal Solbergov otec Espen.
      
Okrem Juventusu sa o mladého Nóra zaujímal aj AC Miláno a kluby z anglickej Premier League.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera