Pondelok, 22. júl 2024

Nový sponzor Tottenhamu sa ospravedlnil za posmešné príspevky

TASR TASR 16.04.2021

Spoločnosť Dulux sa ospravedlnila Tottenhamu Hotspur. Na sociálnej sieti twitter sa totiž pár hodín po podpise novej sponzorskej spolupráce objavili posmešné komentáre voči účastníkovi Premier League. Tottenham na svojom účte publikoval informáciu o spolupráci, pod fotografiou psa – maskota firmy – sa rozprúdila diskusia, do ktorej sa zapojila aj samotná spoločnosť. Podľa jedného komentáru by bol lepším stopérom tímu práve pes, ktorý je v znaku firmy.

Ďalší príspevok poukázal na to, že klub už dlho nezískal žiadnu trofej a uštipačne vyhlásil, že pred maľovaním treba najprv podklad zbaviť prachu. “Tieto príspevky neodrážajú hrdosť, s akou sme sa stali oficiálnym partnerom klubu. Ospravedlňujeme sa a prešetríme, kto je za ne zodpovedný,” uviedla firma podľa DPA. (TAR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera