Nedeľa, 19. máj 2024

Novým trénerom Deportiva Alavés Calleja

TASR TASR 06.04.2021

Javi Calleja sa stal novým trénerom Deportiva Alavés. Na lavičke posledného tímu LaLigy nahradil Abelarda Fernandeza, ktorý skončil vo funkcii po nedeľnej domácej prehre 1:3 s Celtou Vigo.

Po 29. kole najvyššej španielskej súťaže je Alavés na chvoste tabuľky so ziskom 23 bodov, na záchranu stráca tri body. Najbližšie sa v sobotu predstaví na ihrisku Athletica Bilbao. (TASR, red.)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera